Volvo Bouwmachines Installeren Brigade Producten

Bij Volvo Maskin hoofdkantoor Mastemyr, buiten Oslo, vindt een hoog activiteitenniveau plaats. Volvo's eigen wielladers draaien elke dag vele uren om apparatuur en pallets te verplaatsen.

Jarle Bjørløw, productmanager voor service wielladers bij Volvo Construction Equipment, heeft een "volledig pakket" Brigade-producten geïnstalleerd om zijn inzet voor veiligheid te tonen.

Elke machine is uitgerust met een bbs-tek® White Sound® achteruitrijalarm, Backeye®360 cameramonitorsysteem en een Backsense® radar obstakeldetectiesysteem.

De Backsense® continue golfradar is een actief veiligheidssysteem dat kan worden geprogrammeerd om obstakels van 3 tot 30 meter te detecteren. De bestuurder wordt onmiddellijk gewaarschuwd als er iets of iemand in de gevarenzone achteraan komt door middel van zowel visuele als akoestische waarschuwingen.

Het Backeye®360 camerasysteem gebruikt beelden van 4 camera's om een enkel 360 graden zicht rond het voertuig te produceren, waardoor dode hoeken worden geëlimineerd. Onderzoek heeft aangetoond dat in de tijd die een bestuurder nodig heeft om vier spiegels te controleren, deze te overwegen en te reageren, zelfs bij snelheden vanaf 5 km/u, het voertuig tot 10 meter verplaatst kan zijn. Backeye®360 is ontworpen om de tijd die de bestuurder nodig heeft om "blind" te rijden te verminderen.

Jarle Bjorlow, Product Manager voor wielladers bij Volvo Construction Equipment, gelooft: "dat er in de toekomst vraag zal zijn naar betere bewakingstechnologie op grote voertuigen".

Uitgelichte Producten

Monitoren

Hoge Definitie

Audio

Realtime weergaven

Meerdere Camera-invoer

backeye®360 kit met 4 camera's, ECU en monitor

Backeye®360 

Elimineert dode hoeken

Realtime weergaven

Aangepaste weergaven

Opneembaar

Backsense® Radar

Valse waarschuwingen minimaliseren

Hoorbare waarschuwingen voor de bestuurder

Geschikt voor zowel on- als off-roadtoepassingen

Zwaar gebruik

backeye®360 kit met 4 camera's, ECU en monitor

Achteruitrij- en waarschuwingsalarmen

Alarmen veroorzaken geen geluidsoverlast

-5 dB Stiller

Nachtelijke leveringen

Levenslange garantie